top of page

Hakkımızda

Kuşbakışı Toplantı Masası

Ekibimiz

Biz Kimiz ?

Türkiye toprakları ilk çağlardan itibaren gezginlerin önemli rotalarındandır. İlk ve orta çağda dini mekanlar ve termal kaynaklar ile ilgi çekmiştir. Daha sonraki döneminde ticaret yolcuları Anadolu'da seyahatleri canlı tutmuştur.Bu şekilde binlerce yılldır Türk topraklarında biriken sanatsal ve kültürel birikim Dünya tarafından da fark edilmekte ve ödüllendirilmektedir. Her yaz sezonunda Türkiye, gelen turist sayısı alanında ilk üç ülke arasında yer almaktadır.

Biz ise bir grup gayrimenkul  danışmanı olarak ülkemizdeki mevcut kültür ve turizm mirasını buluşma noktası olarak görerek mevcut gayrimenkuller ile yabancı turistlerimizi tanıştırıyoruz. 

Uzun yıllardır gayrimenkul ve turizm alanında hizmet veren bir ekibin güncel emlak piyasasının ihtiyaçları doğrultusunda gayrimenkul ile turizmi bir araya getirerek gayrimenkul sahiplerimizin değerine değer katıyoruz.

Günümüz klasik emlakçı bakış açısını bir kenara bırakarak gayrimenkul danışmanlığı ile yurtdışı imkanlarını birleştirmek isteyen bir fikir olarak çıktığımız yolda gelinen nokta da kirala evimi ekibinin en büyük amacı her konuda zengin bir mirasa sahip olan ülkemizde ki turizm potansiyelinin  ülkemizdeki imkanlar ile buluşmasını sağlamaktır.

Sadece 2019 yılında 51 milyon ve 2021 yılında 29 milyon turistin geldiğini bu zengin coğrafya da İzmir , İstanbul ve Antalya' yı hedef şehir haline getirerek hizmet vermeye başladık.Turizm sektörünün ve gayrimenkul sektörünün ihtiyaçlarını daha net şekilde gördükten sonra yabancı vatandaşlara gayrimenkul satışı , haftalık ve aylık villa kiralama hizmetleriyle devam ediyoruz.

Gayrimenkul satış alanında ev, villa, arsa, akaryakıt istasyonu, otel satışı gerçekleştiriyoruz. 

Gayrimenkul kiralamalar alanında ise haftalık, aylık ve sezonluk ev ve villa kiralamaları gerçekleştiriyoruz.

Kirala Evimi çatısı altında başta Almanya olmak üzere Rusya , Bulgaristan, İngiltere ve Hollanda ' dan ülkemize gelen misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

bottom of page